Volné pracovní místo  Servisní technik vzduchotechnických zařízení do Opavy

Lokalita Opava a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, působící v oblasti technologií pro čistý vzduch, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik vzduchotechnických zařízení.

Náplň práce:
  • Zprovozňování nově dodávaných zařízení, v případě potřeby včetně montáže
menších rozsahů
  • Regulace systémů, participace na validačních měřeních
  • Provádění pravidelného preventivního servisu
  • Provádění garančních i pogarančních oprav dodaných zařízení
  • Údržba vlastních technických zařízení v místě působení firmy
  • Obstarávání drobného materiálu podle instrukcí vedoucích jednotlivých
projektů
  • Eventuální další činnosti dle instrukcí jednatele firmy, technického ředitele,
zástupce technického ředitele a ředitele společnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo vyučení v oboru elektro, měření a regulace
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní pracovní pozici v zavedené společnosti
  • Práci na trvalý pracovní poměr
  • Pracoviště v konstrukční kanceláři v Praze
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, mobilní telefon, notebook, atd.)

Místo pracoviště: Praha
Nástup: Dohodou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 2841/SERVIS/SED.