Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro společnost zabývající se dodávkou a servisem zařízení pro gastronomii hledáme uchazeče s praxí na pozici

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:
  • servis mechanických dílů a elektroniky
  • zásobování
  • instalace strojů a zařízení
  • opravy přímo u zákazníka (ježdění v rámci ČR i SR)

Požadujeme

  • technické vzdělání – zámečník, elektrikář, údržbář
  • technickou a fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost
  • samostatnost a spolehlivost
  • iniciativní a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • odpovědnou práci ve fungující společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • mobilní telefon, kurzy a školení
  • dovolená navíc, stravenky/příspěvek na stravování

Jiná sdělení

Pracoviště: Brno

Nástup: ihned

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".