Volné pracovní místo Skladník – Brno-Lesná - až 19 040 Kč - pouze noční směny

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáme šikovné uchazeče pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a balení kosmetických produktů na pozici Skladník.

Nástup: IHNED!

Místo výkonu práce: Brno – Lesná

Náplň práce:

  • příjem na sklad a výdej ze skladu paletových objednávek
  • práce s objednávkový­mi/expedičními listy
  • kontrola vratek, vratných obalů a palet
  • úklid skladových prostor
  • obsluha VZV a motorových vozíků
  • práce v ERP skladovém systému (Helios Green) a se čtečkami

Požadujeme

  • úplné SŠ nebo SOU – podmínkou
  • zkušenost s prací ve skladu – výhodou
  • průkaz na VZV – výhodou
  • alespoň základní znalost práce na PC – podmínkou
  • fyzická zdatnost
  • potravinářský průkaz
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, učenlivost

Nabízíme

  • základní měsíční mzda 16 040 Kč
  • osobní ohodnocení 0 – 3 000 Kč/měsíc

  • 70 Kč stravenky – za každou odpracovanou směnu
  • týden dovolené navíc
  • moderní pracovní prostředí
  • pracovní doba: 8hodinové směny, 1směnný provoz (noční směny 22:00 – 6:00), 5 směn za týden (dle domluvy po-pá, nebo st-ne, nebo jakkoli jinak dle domluvy)
  • pracovní smlouva na 1 rok