Volné pracovní místo  Skladník – Mikulov – nástup IHNED na HPP!!!

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:
  • práce na hlavní pracovní poměr = HPP (práce ve třísměnném provozu)
  • měsíční mzda = 16 086,- Kč + prémie až 1 500,- Kč, + příplatek za odpolední směnu = 6,87,-Kč/hod + příplatek za noční směnu = 17,-Kč/hod
  • příplatek za víkendové směny dle ZP = 10% hodinové mzdy
  • příplatek za přesčas 50% hodinové mzdy
  • příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí = 7,-Kč/hod

BONUSY:
  • příspěvek na dopravu, dle vzdálenosti bydliště až 125,-Kč / 1 odpracovaný den = až 2500,-Kč/měsíc
  • dotované stravování – příspěvek ve výši 55%!!!
  • 25 dní dovolené!!!

Náplň práce:
  • práce na výrobních linkách
  • kontrola výrobků
  • obsluha strojů

Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz sk.B (VZV výhodou)
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • nutno mít spojení na všechny směny - PODMÍNKOU!

Vhodné pro

Absolventy.