Volné pracovní místo Skladník BOR U TACHOVA HPP

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Bor
Plný úvazek
Vzdělání
základní, odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se komponenty do automobilů, hledáme vhodné uchazeče na pozici SKLADNÍK.

Náplň práce:

  • zavážení materiálu na linky
  • vykládka, nakládka kamionů
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • ruční manipulace s materiálem

Požadujeme

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • praxe na obdobné pozici (není potřeba mít platný VZV průkaz)
  • dobrý zdravotní stav bez omezení, 100% docházku
  • ochota pracovat na třísměnný provoz
  • spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: BOR U TACHOVA
  • základní mzda 20.500Kč (16.500Kč + variabilní složka ve výši 4.000Kč) + zákonné příplatky
  • zázemí stabilní společnosti
  • bonus po 6ti měsících až 8tis.Kč (v závislosti na výsledcích společnosti)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky ve výši 80Kč
  • ochota pracovat ve 2směnném provozu
  • příspěvek na dopravu, ubytování
  • firemní benefity (ovoce na pracovišti, odměna pro nejlepšího zaměstnance, firemní akce apod.)
  • příspěvku 2.500,–Kč za doporučení nového kolegy
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy