Volné pracovní místo Skladník manipulant/řidič VZV - nástup IHNED

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Kolín
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
84 Kč/hod

Popis pracovní nabídky

Hledáme šikovné spolupracovníky

Sháníte stabilní zaměstnání? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Nepromarněte svou příležitost a přihlaste se do výběrového řízení kvůli omezenému počtu přidělených pracovníků. Pro významnou mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník manipulant/řidič VZV s prokazatelnou praxí na VZV minimálně 1 rok.

Pozice je ideální pro muže a ženy z Kolína, Kutné Hory z okolí, kteří budou ochotni dojíždět za prací.

Náplň práce:
  • práce na VZV a manipulace s automobilovými díly ve skladu
  • praxe s VZV podmínkou, skupina W1 ( W2 výhodou)
  • práce na PC
  • vykládka / nakládka kamiónu
  • manuální a samostatná práce
  • kontrola a evidence materiálu
  • manipulace s prázdnými obaly a jejich evidence a opětovná nakládka

  • místo výkonu práce: Kolín Ovčáry
  • nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)

Lokalita: Kolín – Ovčáry, průmyslová zóna

Požadujeme

Požadujeme:

  • praxe min. 1 rok s VZV podmínkou
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • znalost práce na PC
  • fyzická zdatnost, pracovitost, zodpovědnost a loajalita
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota učit se novým procesům
  • UBYTOVÁNÍ NEZAJIŠŤUJEME – bydliště v regionu preferováno (Kolín, Kutná Hora, Čáslav a okolí). Ochota dojíždět za prací.

Nabízíme

Nabízíme:

Velmi zajímavé platové ohodnocení:
  • hodinová mzda: 84,–Kč + zákonné příplatky
  • stravenky v hodnotě 100,–Kč za odpracovanou směnu
  • příplatek na dopravu 40,–Kč/směna
  • variabilní složka mzdy dle výkonu až 3300,–Kč/měsíc dle výkonu práce
  • smlouva na dobu určitou s možností přechodu do kmenového stavu klienta již po 3 měsících
  • 5 týdnů dovolené
  • přátelský kolektiv a zázemí mezinárodní společnosti
  • nástup IHNED