Volné pracovní místo  Skladník na 1 směnu – i bez praxe #2159

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 34 000 Kč / měsíc

Volné víkendy i svátky a příjemné prostředí? Přesně to Vám může nabídnout česká rodinná společnosti působící na trhu od roku 1991, sídlící ve Šlapanicích u Brna a zabývající se moderním ekologickým lisováním plastů.

Uvolnilo se nám místo skladníka, takže pokud Vás baví práce ve skladu, zašlete nám životopis a my se s Vámi domluvíme na osobním setkání.

Náplň práce:
  • práce ve skladu plastových výrobků
  • manipulace s materiálem mezi skladem a výrobou
  • příjem hotové výroby, nakládání do kamionů
  • práce na VZV
  • příprava zboží pro expedici
  • skládání zboží z kamionů a uskladnění do regálů
  • práce na ranní směnu + cca jednou do měsíce odpolední směna (9 – 18:00)

Požadujeme

  • praxe v oboru výhodou
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • řidičské oprávnění na VZV – pokud Vám propadlo, zařídíme obnovu
  • práce s PC a čtečkami čárových kódů

Nabízíme

  • náborový příspěvek až 20 000 Kč (pouze když se uchazeč přihlásí sám na inzerát, NE při samotném oslovení HR oddělením)
  • práce na jednu směnu od 6:00 hod do 14:30 hod, 1x za 3 týdny mezi směna od 9:00 hod do 17:30 hod.
  • závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • firemní akce
  • odměny k jubilejním životním nebo pracovním výročím
  • lokalita: Brno Šlapanice

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato nabídka je také vhodná pro: skladník, logistik, řidič VZV, VZV, práce ve skladu, skladový operátor, práce na 1 směnu ve skladu, warehouse,….

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!