Volné pracovní místo  Skladník Ovčáry u Kolína - až 24 000 Kč + Stravenky, nástup ihned

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Vstupní a výstupní kontrola
  • Kontrola plastových dílů a jejich kontrola (pulír) – práce s pneumatickou bruskou a leštičkou, kontrola zkompletovaných dílů – nutný dobrý zrak!
  • Montážní práce
  • Montáž plastových dílů do nárazníků
  • Manipulace s břemeny
  • Manipulace s boxy s kabelovými svazky, přebal dílů (z velkého balení do plastových boxů), příprava plastových dílů do boxů a manipulace s nimi, příprava dílů v boxech na expedici.
  • Manipulační technika: není nutné oprávnění (1,5 – 15 kg)
  • VZV (zkušenosti)
  • Boční zakladač (zkušenosti)
  • Elektrický paletový vozík (nejsou nutné zkušenosti)

Požadujeme

  • zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou
  • časová flexibilita
  • manuální zručnost, dobrý zrak
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • zkušenosti s VZV a bočním zakladačem
  • Vlastní ubytování v Kolíně či blízko něj (ubytování neposkytujeme) a možnost dopravy na místo pracoviště

Nabízíme

  • Nástupní plat 18 - 20000,-
  • 90 Kč stravenky za každou odpracovanou směnu
  • Po zkušební době bonusový systém (až 4000 Kč)
  • Příplatky za noční směny
  • V případě spokojenosti možnost převzetí do kmene společnosti
  • Smlouva na 6 měsíců (v případě oboustranné spokojenosti prodloužení)