Volné pracovní místo  SKLADNÍK - Praha 9, 15 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-21-217211. Jste spolehlivý/á a hledáte si práci s nástupem co nejdříve? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na pozici SKLADNÍK. Pro velkou společnost obchodující s elektronikou hledáme vhodné zaměstnance, kteří jsou manuálně zruční a ochotní pracovat na směny.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> manipulace se zbožím</li>
<li> příjem a evidence zboží</li>
<li> práce se čtečkou</li>
</ul>
<br/>Směnný provoz:<br/>ranní (6:00 – 14:30) a odpolední (13:30 – 22:00) - střídání vždy po týdnu<br/>
<br/>Termín nástupu: IHNED<br/>Lokalita: Praha - Horní Počernice<br/>Plat: 100 Kč/hod.<br/>Práce na dobu určitou do konce roku.<br/>
<br/>Není vhodné pro lidi s invalidním důchodem či zdravotním omezením.

Požadujeme

<ul>
<li> Minimálně výúční list</li>
<li> Fyzická zdatnost</li>
<li> Manuální zručnost</li>
<li> Pečlivost</li>
<li> Samostatnost</li>
<li> Ochota pracovat na směnný provoz</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce v mezinárodní společnosti</li>
<li> získání zkušeností</li>
</ul>