Volné pracovní místo  Skladník Praha 9 (vhodné pro absolventy)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, distribuční společnost dodávající počítačové komponenty, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Skladník

Pracovní náplň:
  • příjem zboží na sklad
  • výdej zboží na osobním odběru
  • příprava zboží na kurýrní přepravu
  • příprava zboží na vnitrostátní přepravu, vč. balení balíků
  • práce na PC

Požadujeme

  • vyučení
  • flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • zodpovědný přístup
  • praxe není podmínkou
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík
  • práce vhodná pro absolventy !

Nabízíme

  • zázemí stabilní organizace
  • příspěvek na stravování v podobě Gastrostravenek
  • práci na HPP v mladém kolektivu

Práce na směny - ranní (8 30 - 18 hod)
  • odpolední (12 - 21 hod)

Plat: 17000,- + prémie (4000,- Kč)
Nástup: ihned
Lokalita: Praha 9 - Černý most

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".