Volné pracovní místo  SKLADNÍK s VZV, až 20 000Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-21-224479. Máte zkušenosti na pozici skladníka a hledáte v současné době práci? Pro našeho klienta, významnou a rostoucí společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK s VZV. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> práce s VZV</li>
<li> příjem zboží</li>
<li> manipulace se zbožím</li>
<li> vykládka, nakládka, uskladnění zboží</li>
</ul>
<br/>Směny: dvousměnný provoz<br/>
<br/>Lokalita: Jažlovice (svozové autobusy z Říčan)<br/>Nástup: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> předchozí praxe ve skladu</li>
<li> platný průkaz na VZV nutností </li>
<li> ochota práce ve směnném provozu</li>
<li> fyzická zdatnost </li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> svozy z Říčan do Jažlovic</li>
<li> stravenky</li>
<li> kvartální bonusy v hodnotě 500 Kč </li>
<li> zázemí významné společnosti</li>
<li> příjemný pracovní kolektiv</li>
</ul>