Volné pracovní místo  Skladník v Alze na expedici zboží - 80 Kč/hod., Praha - Horní Počernice, nástup ihned

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti obchodu nejen s elektronikou, hledáme šikovné a spolehlivé manipulanty na expedici zboží.
Příjemný přivýdělek před vánoci s možností dlouhodobé spolupráce na HPP.

Náplň práce:
  • potvrzování a vychystávání přijatého zboží
  • manipulace se zbožím ve skladu (ne pračky, lednice)
  • práce na balicí lince

Požadavky:
  • fyzická zdatnost pro muže, pečlivost pro ženy
  • manuální zručnost
  • ideálně orientace v hardware (kabely, tiskárny)
  • aktivní zájem o elektroniku
  • aktivně přemýšlet o práci

Nabízíme:
  • 80 kč/hod. možnost navýšení mzdy a bonus za aktivity, reálně + 2000 Kč
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pracovní doba R 6:00 – 14:30 hod./O 13:30 - 22:00 hod.
  • zkušenost s prací od lukrativního zaměstnavatele
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • Nástup IHNED!!!

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Váš životopis. Těšíme se na Vaše reakce. Děkujeme.

Vhodné pro

Absolventy.