Volné pracovní místo Školící technik (autolaky)

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Praha východ
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí autoopravárenských laků, příslušenství a technologií do lakoven, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Školící technik (autolaky).

Náplň práce:

  • školení nových materiálů
  • technická pomoc lakýrníkům v autolakovnách (po celé ČR)
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • teoretické znalosti a praktické zkušenosti s autolakováním nutné
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost AJ (výhodou)
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat
  • samostatnost, časovou flexibilitu
  • loajalitu

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • mladý kolektiv
  • služební automobil, mobilní telefon
  • další benefity (stravenky, roční bonus, …)

Plat: dohodou
Nástup: ihned nebo dohodou
Lokalita: Praha východ

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.