Volné pracovní místo  SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO KVALITÁŘE!!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-30-228890. POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!!<br/>
<br/>Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v krásném prostředí Krkonoš, která si zakládá na nejmodernějších technologiích a podporuje vzdělávání zaměstnanců?<br/>
<br/>Máte SŠ/VŠ technického směru nebo zkušenosti s oblastí kvality a rádi komunikujete v anglickém jazyce?<br/>
<br/>Pokud Vaše odpovědi zní ANO, pak nás neváhejte oslovit!<br/>
<br/>Pracovní náplň pozice bude:<br/>
<ul>
<li> komunikace se zákazníky na divizi motorových systémů</li>
<li> kooperace s kolegy v oblasti výroby, kvality a technologie</li>
<li> vytváření prevencí a řešení problémů ve výrobě</li>
<li> provádění interních a externích auditů</li>
<li> spolupráce na snižování nákladů a zlepšování</li>
<li> častá komunikace v cizím jazyce skvělá pro zdokonalení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru nebo zkušenost s oblastí kvality</li>
<li> znalost nástrojů kvality</li>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> zájem o oblast automotive</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> cílové a motivační bonusy</li>
<li> příspěvky na volnočasové aktivity i dovolenou</li>
<li> příspěvky na tábory a další akce Vašich dětí</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> odborné a jazykové kurzy</li>
<li> kariérní růst</li>
</ul>