Volné pracovní místo  Směnový mistr

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na Jihlavsku na pozici Směnového mistra!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení pracovníků na směně </li>
<li> dohled nad plněním výrobního plánu</li>
<li> tvorba docházky (práce s docházkovým systémem)</li>
<li> zodpovědnost za zavádění a dodržování nápravných opatření</li>
<li> zajištění dodržování BOZP a PO</li>
<li> provádění školení podřízených</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> praxe na pozici mistra ve strojírenství</li>
<li> znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni</li>
<li> uživatelskou znalost práce na PC</li>
<li> vůdčí typ, schopnost práce v týmu</li>
<li> ochotu pracovat v třísměnném provoze</li>
</ul>

Nabízíme

Plat: 25 - 30 000 Kč<br/>
<br/>Dále nabízíme:<ul>
<li> odborné vzdělávání</li>
<li> závodní stravování na velmi vysoké úrovni</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".