Volné pracovní místo  Software Architekt | Java, Spring, Cloudy

Lokalita Vsetín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste ostřílený Java Developer? Cítíte se v cloudu jako ryba ve vodě? Pak jste na správném místě! My jsme inovativní technologická společnost se světovou působností. Pracujeme na širokém spektru projektů a abychom byli ještě více úspěšní, potřebujeme jednotlivé systémy zastřešit a sjednotit.
Troufnete si na tuhle výzvu?

Náplň práce:
  • Budete mít na starosti návrh a integraci našich interních sw nástrojů
  • Návrh software architektur pro cloudové i on-premise řešení
  • Poskytování technického vedení a mentoring vývojářskému týmu
  • Vedení technických rozhodnutí a zajištění jejich souladu s obchodními cíli
  • Pokud budete chtít, můžete se zapojit i do vývoje – Java, Spring

Požadujeme

  • Prokazatelná praxe s vývojem v Javě a Springu
  • Zkušenosti s návrhem a vývojem distribuovaných systémů
  • Znalosti nějaké cloudové platformy (AWZ, Azure nebo Google Cloud)
  • Analytické myšlení a schopnost komunikovat s různými týmy
  • Zvládnete se domluvit anglicky

Nabízíme

  • Příležitost realizovat se a možnost uplatnit moderní technologie a postupy
  • Pružná pracovní doba, týden dovolené navíc a sick days k tomu
  • Občerstvení na pracovišti, parádní kolektiv a super firemní akce
  • Prostor pro další rozvoj – jazykové kurzy a odborná školení
  • Samozřejmostí je parkování pro auta i kola
  • Možnost home-office, benefitní karta a spousta dalších vychytávek
  • Zní to pro Vás zajímavě? Tak se nám určitě ozvěte!

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Software Architekt | Java, Spring, Cloudy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Software Architekt | Java, Spring, Cloudy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.