Volné pracovní místo  SOFTWARE DEVELOPER C++

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-228813. Baví Tě programovat? Chceš být za svou práci náležitě odměněn? Rád bys pracoval v mezinárodní výrobní společnosti, která je jedničkou na světě v oblasti svého podnikání?<br/>
<br/>Pokud se chceš nadále zdokonalovat nejen v oblasti IT, neváhej a kontaktuj nás.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> údržba a vývoj stávajícího SW</li>
<li> spolupráce na testování SW, tvorbě dokumentace</li>
<li> podílení se na vývoji embedded systémů</li>
<li> funkční zkoušky</li>
<li> řešení problémů se zákazníky</li>
<li> spolupráce s konstruktéry</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru (informatika, elektro)</li>
<li> dobrá znalost C++ a Visual Basic</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> min. 3 roky praxe na obdobné pozici</li>
<li> ideálně zkušenosti s embedded systémy</li>
<li> PHP, UML výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> výkonnostní prémie - vypláceny měsíčně</li>
<li> docházkový bonus - vyplácen měsíčně</li>
<li> další prémie vypláceny v souvislosti s počtem odpracovaných let</li>
<li> příspěvky na stravování (oběd za 20 Kč)</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> sportovní aktivity hrazené firmou (tenis, badminton, lyžování ...)</li>
</ul>