Volné pracovní místo  SOURCE DATA RESEARCHER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské

O firmě

Hledáme zkušeného, samostatného, na detail orientovaného kandidáta, z oblasti analýzy dat! Který se nebojí komplexního zpracování údajů z různých zemí a bude schopný samostatně analyzovat data, trendy a strategie z přiděleného trhu!<br/>
<br/>
<br/>Hledáme kandidáty na pozici SOURCE DATA RESEARCHER<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Příprava a předložení statistických zpráv nebo zjištění</li>
<li> Zkoumání podmínek na trhu</li>
<li> Úzká spolupráce s místními výzkumníky, sdílení znalosti místního prostředí a osvědčené postupy</li>
<li> Práce s externími zdroji dat</li>
<li> Zajištění konstantního toku příchozích dat</li>
<li> Zajištění vysoké úrovně přesnosti a spolehlivosti údajů</li>
<li> Interpretace dat, formulování zpráv </li>
<li> Reportování a denní komunikace s nadřízeným v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

Požadavky:<br/>
<ul>
<li> Angličtina na vysoké úrovni - denní komunikace s nadřízeným v zahraničí</li>
<li> Zkušenosti s průzkumy trhu a následné analýzy</li>
<li> Schopnost zpracování velkého množství dat a jejich interpretace</li>
<li> Orientace v oblasti IT</li>
<li> Schopnost pracovat samostatně </li>
<li> Předchozí zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou</li>
<li> Aktivita, pečlivost, zodpovědnost</li>
<li> Pozice vhodná i pro uchazeče s krátkou pracovní zkušenosti v oblasti správy a zpracování dat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky</li>
<li> Dovolená navíc</li>
<li> Penzijní připojištění</li>
<li> Mezinárodní prostředí</li>
<li> Mladý kolektiv</li>
</ul>