Volné pracovní místo  Soustružník - mzda 44.800,- Kč čistého měsíčně + ubytování

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Jste zkušeným profesionálem v oblasti CNC strojů? Hledáte možnosti růstu a rozvoje? Pokud ano, mám pro vás nabídku, která se vyplatí!

Láká Vás práce, kde jsou vidět výsledky? Součástí této práce je také spolupráce s týmem technologů na zlepšování procesů.

Pracovní náplň:
  • Obsluha CNC stroje - soustruh
  • Seřízení stroje
  • Kontrola operací, měření a zápis údajů
  • Obsluha zdvihacího zařízení

Požadujeme

  • Zkušenost s obráběním CNC stroje - soustruh
  • Znalost programu Heidenhain nebo Mazak
  • Znalost čtení výkresové a technické dokumentace
  • Znalost měření mikrometrem, posuvným měřítkem a dutinoměrem

Nabízíme

  • Čistá měsíční mzda až 44.800,- Kč včetně prémií a diet dle směnnosti
  • Diety 340,- Kč/den
  • Ubytování zdarma
  • Docházkový bonus
  • Výkonnostní prémie až 10 %
  • Flexipas do Cafeterie 600,- Kč
  • Příspěvek na dopravu až do výše 1.000,- Kč
  • Příplatek za odpolední směnu
  • 30 dní dovolené
  • Možnost přesčasů
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost finanční zálohy
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5.000,- Kč!
  • Další firemní benefity jako např. privátní fitness v budově, zdravé občerstvení na pracovišti, sportovní soutěže apod.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Praha