Volné pracovní místo  Soustružník, mzda 45 - 65 000,- Kč

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká
Obrábění přesných součástí kusové výroby na soustruhu.

Požadujeme

Vyučení v oboru Obráběč,
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme

Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí;
Mzda 45 - 65 000 Kč;
Práce ve směnném provozu s nadstandartními příplatky (odpolední 17,-Kč/hod, noční 45,-Kč/hod);
Pracovní doba 7,5 hod denně;
Zajímavé platové ohodnocení a čtvrtletní prémie;
25 dní dovolené;
Závodní stravování a příspěvek na jídlo 85,- Kč/den;
Příspěvek na penzijní připojištění 15600,- Kč/rok;
Poukázky na volný čas (Flexi passy).

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Soustružník, mzda 45 - 65 000,- Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jarmila Dvořáková z People Facility s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Soustružník, mzda 45 - 65 000,- Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.