Volné pracovní místo  Soustružník (od 18.000 Kč) - příležitost i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Máte strojírenské vzdělání, šikovné ruce a zkušenosti s prací na klasickém soustruhu? Hledáte uplatnění s možností profesního růstu? Výrobní společnost v Prostějově hledá soustružníka! Pošlete svůj životopis a tato příležitost může být Vaše!

Náplň práce:

  • obsluha klasického soustruhu, jeho nastavování dle zakázek
  • částečná údržba a kontrola stroje, řešení poruch
  • kontrola kvality výrobků, provádění měření

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • zkušenosti s měřením
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • chuť učit se novým věcem a pracovat na směny

Nabízíme

  • různorodá práce v úspěšné výrobní společnosti v Prostějově
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • možnosti profesního růstu
  • příležitosti pro vzdělávání (kurzy, školení, aj.)
  • zajímavá finanční odměna + bonusy
  • stravování na pracovišti
  • balíček se spoustou firemních benefitů
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.