Volné pracovní místo Soustružník/obráběč (zajímavé podmínky)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Přerov
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Máte šikovné ruce, chuť pracovat a zkušenosti s obráběním kovů? Tato pracovní nabídka může být právě pro Vás. Tak neváhejte a zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • obsluha a seřizování klasického soustruhu
  • drobné opravy
  • práce s výkresy, nastavování soustruhu

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání
  • praxe na klasickém soustruhu
  • velmi dobrá znalost výkresů
  • zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • práce v přátelském prostředí
  • možnost osobního růstu
  • finanční ohodnocení s odměnami
  • zajištěné stravování na pracovišti
  • stravenky, Flexipass
  • 5. týden dovolené navíc
  • další zajímavé benefity
  • lokalita: Přerov
  • práce na HPP

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.