Volné pracovní místo  Specialista bankovních produktů HPP

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE
  • telefonické oslovení zákazníků s novými nabídkami společnosti (prodej a nabídka), zjišťování spokojenosti stávajících klientů, zákaznický servis, dotazníky spokojenosti.
  • možnost práce na různých zajímavých projektech
  • prodej služeb zákazníkům na míru
  • administrativní činnost související s chodem call centra (jednoduchá práce na PC)

Požadujeme

POŽADUJEME:
  • ukončené základní vzdělání
  • prodejního ducha, orientaci na výsledek, pro zákaznické cítění
  • příjemný hlasový projev
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office, Internet)
  • výborné komunikativní a argumentační dovednosti, kultivovaný projev
  • zkušenosti s prací na obdobné pozici alespoň 2-3 měsíce

Nabízíme

NABÍZÍME:
  • 8 hodinové směny, které si můžete sami plánovat, pondělí – pátek v intervalu 8:30 – 19 hod.;(ranní a odpolední směny)
  • Minimální hodinová mzda od 70 Kč/hod +příplatek dle Vašeho výkonu a pravidelné docházky
  • mnoho typů bonusů (stravenky) a provizí, účast v soutěžích, motivační programy
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zázemí zavedené stabilní společnosti, která je profesionálním partnerem pro poskytování zákaznického servisu v nejrůznějších oblastech
  • možnost práce na různorodých projektech a marketingových akcích
  • propracovaný systém školení a tréninků (produktové, prodejní, komunikační)

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta hledáme konzultanty aktivního telemarketingu pro oblast bankovnictví a pojišťovnictví.

V případě Vašeho zájmu prosím zasílejte Vaše strukturované životopisy pomocí volby "odpovědět".
Do předmětu, prosím, uvádějte přesný název pozice, o kterou máte zájem.