Zařazeno v oborech:
Administrativa, Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Technik BOZP
Lokalita:
Liberec
Může se Vám hodit:
Technik BOZP Liberec

Volné pracovní místo Specialista BOZP a PO

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Liberec
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
25000 - 35000 Kč/měs

Ref. č.: 11–30–201589. Náš klient, česká společnost působící v oblasti bezpečnosti práce, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:

SPECIALISTA BOZP A PO

Náplň práce:
  • dodávaní dílčích služeb a poradenství a poradenství pro klienty v regionu
  • provádění (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
  • podíl na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
  • podíl na rozvoji odborného know-how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadujeme

  • praxe v oblasti BOZP a PO min. 2 roky
  • OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
  • OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • iniciativnost a zaměření na výsledek
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • služební automobil
  • odměna odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
  • možnost samostatně plánovat svoji práci
  • výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
  • práce na hlavní pracovní poměr (možnost OSVČ)