Zařazeno v oborech:
Management, Strojírenství, Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Technik BOZP
Lokalita:
Cheb
Může se Vám hodit:
Technik BOZP Cheb

Volné pracovní místo Specialista BOZP a správce budov

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Cheb
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
35000 - 40000 Kč/měs

Popis pracovní nabídky

Vaším úkolem bude:

  • zpracování interních předpisů BOZP
  • identifikace rizik
  • práce se statistickými daty a návrhy změn pracovních postupů
  • školení zaměstnanců
  • správa budov a majetku (koordinace oprav a údržby, úklidových prací, apod.)

Požadujeme

Očekáváme:

  • odpovídající praxi na obdobné pozici
  • znalost procesů výrobního nebo logistického závodu
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • znalosti BOZP, PO, zákoníku práce, stavebního zákona..
  • řidičský průkaz

Nabízíme

Nabízíme:

  • plně hrazené stravenky
  • týden dovolené navíc
  • penzijní připojištění
  • zvýhodněné volání
  • profesní vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • účast na nově vznikajícím projektu