Volné pracovní místo  SPECIALISTA CONTROLLINGU S AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-11-227160. Hledáme schopného a zkušeného Controllera. Máte zkušenosti s výrobním controllingem? Mluvíte anglicky? Pak Vás rádi doporučíme!<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> koordinace finančního plánování, budget management, atd. </li>
<li> sběr, sumarizace a interpretace finančních dat</li>
<li> monitoring měsíčních provozních výsledků</li>
<li> benchmarking profitů a nákladů oproti konkurenci</li>
<li> plánování nákupu nového vybavení</li>
<li> plánování rozpočtu</li>
<li> nastavení dlouhodobého bussines plánu</li>
<li> srovnání aktuálního výkonu oproti plánům a standardům</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> znalost financí, účetnictví, rozpočtování</li>
<li> znalost systémů finančího a účetního reportingu </li>
<li> znalost související legislativy </li>
<li> schopnost analyzovat data a finanční reporty</li>
<li> zkušenosti s krátkodobým a dlouhodobým budgetingem a forecastingem</li>
<li> zkušenosti s analýzamy výrobní profitability </li>
<li> znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni </li>
<li> vzdělání v oblasti financí a zkušenost na obdobné pozici</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé mzdové ohodnocení</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> benefity mezinárodní společnosti</li>
<li> vzdělávání a profesní růst</li>
</ul>
<br/>
<br/>Tomáš Siwek<br/>M: použijte odpovědní formulář <br/>E: <a použijte odpovědní formulář