Volné pracovní místo  Specialista controllingu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta - významnou zahraniční společnost- hledáme vhodné kandidáty pro nově otevřenou pozici:

SPECIALISTA CONTROLLINGU

Náplň práce:
komplexní zastřešení výrobního controllingu
nákladový a výrobkový controlling
příprava budgetů a forecastů
implementace nových procesů v rámci stanovování cen výrobků
plánování výroby s ohledem za zpracovanou časovou bilanci výroby a plán prodeje

Požadavky na uchazeče:
VŠ/SŠ ekonomického zaměření + odpovídají praxe ve výrobním controllingu
velmi dobrá znalost AJ
vysoká míra samostatnosti
velmi dobré analytické schopnosti
týmový hráč

Nabízíme:
zajímavé pracovní uplatnění
motivující finanční ohodnocení se širokou škálou zaměstnaneckých
benefitů (stravenky 13.mzda 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění apod.)
příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Jiná sdělení