Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  Specialista Databází

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Zajímáte se o databáze? Máte zkušenosti se SAP? Chcete se učit novým věcem?

Pak hledáme právě Vás!

Dynamická IT společnost hledá:

DATABÁZOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:
 realizace SAP
 aktualizace, správu a opravy databázových systémů.
 řešení problémů
 převody/konverze, sizing
 vytváření systémových kopií (homogenních a nehomogenních)

Požadujeme

 min. SŠ s maturitou
 středně pokročilý anglický jazyk
 zkušenosti s relačními databázemi (např. Oracle, DBS, MaxDB, MS SQL)
 znalost SAP a zkušenosti s její administrací a správou výhodou
 zkušenosti s tvorbou systémových kopií, patchingem a konverzí výhodou

Nabízíme

 školení SAP s certifikací
 práce na dobu neurčitou
 týden dovolené navíc
 stravenky
 příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás