Volné pracovní místo  Specialista integrovaného systému řízení

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta, nadnárodní strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista integrovaného systému řízení <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> zodpovědnost za dokumentaci pro integrovaný systém řízení</li>
<li> správa dokumentace dodané zákazníkem</li>
<li> komunikace napříč společností</li>
<li> spolupráce na zlepšování integrovaného systému řízení</li>
<li> spolupráce při přípravě a provádění auditů</li>
<li> podíl na stanovování nápravných opatření</li>
<li> školení zaměstnanců a ověřování jejich vědomostí v dané oblasti</li>
<li> komunikace s úřady v otázkách enviromentu, hlášen úřadům</li>
<li> komunikace s dodavateli v oblasti BOZP a enviromentu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru </li>
<li> Znalost legislativy pro oblast BOZP a enviromentu</li>
<li> Velmi dobrá znalost ISO norem, automotive normy velkou výhodou</li>
<li> Interní auditor minimálně pro ISO 9001</li>
<li> Velmi dobrá znalost AJ</li>
<li> Uživatelská znalost práce na PC</li>
<li> Samostatný a zodpovědný přístup k práci</li>
<li> Technické myšlení, kreativita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové podmínky </li>
<li> závodní stravování </li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy </li>
<li> vánoční bonus vyplácený v listopadu </li>
<li> měsíční příspěvky na masáže</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".