Volné pracovní místo  SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ - Praha

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 34 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti logistiky a doručování, hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Každodenní komunikace s klienty – telefonicky i osobně
  • Na základě zhodnocení potřeb klienta nabídka služeb – financování bydlení, investování, pojištění, spoření a další běžné finanční transakce
  • Sjednávání smluv na bankovní a pojistné produkty (účty, úvěry, pojištění aj.)
  • Péče o svěřené portfolio klientů

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenost na obdobné pozici – výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti, proaktivní přístup, tah na branku
  • Profesionální a zároveň lidské vystupování
  • Ochotu vzdělávat se (nutné složení zákonných zkoušek na finanční produkty)
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost práce na PC
  • Finanční gramotnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:

  • Stabilní práci na HPP v české společností s dlouhodobou tradicí
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy z prodeje produktů)
  • Motivační program (hodnotné ceny, např. zahraniční zájezdy)
  • Náborový příspěvek 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Kompletní zaškolení a podpora od kolegů
  • Hrazená školení a certifikace v hodnotě 100 000 Kč
  • Možnosti kariérního růstu
  • Výhody a slevy na finanční produkty skupiny
  • MultiSport kartu
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Možnost dalšího odpočinku ve firemních rekreačních zařízeních v České republice
  • Příspěvek na rekreaci, dětské tábory a ozdravné pobyty pro dospělé a děti
  • Nástup možný Ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Praha – Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Manažerský motivační program
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ - Praha?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SPECIALISTA/-KA PRODEJE PRODUKTŮ - Praha

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.