Volné pracovní místo  SPECIALISTA/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK - stavební projekty

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Jste pečlivý/á a důsledný/á?

Vidíte smysl v přípravě podkladů pro důležité projekty?

Dokážete komunikovat se členy týmu, klienty i úřady?

Pak jste tím/tou, koho rádi přizveme do našeho týmu na pozici

SPECIALISTA/SPECIALISTKA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK - stavební projekty

Co budete dělat?

  • Vaším úkolem bude příprava podkladů pro naše zakázky do veřejných soutěží a tendrů
  • výsledkem Vaší práce budou kompletně dodané podklady v požadovaném termínu

Požadujeme

Uvítáme, když máte:

  • prokazatelné zkušenosti se zpracováním obdobných podkladů, pokud ne, stačí následující ;-)
  • zodpovědnost, preciznost a spolehlivost

Nabízíme

U nás získáte:

  • zaměstnání v silné a stabilní české společnosti
  • možnost spolupráce na zajímavých projektech
  • podporu zkušenějších kolegů/kolegyň v týmu
  • řadu firemních benefitů

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud jste dočetl/a až sem, těšíme se na Váš životopis!