Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Technolog výroby
Lokalita:
Kolín
Může se Vám hodit:
Technolog výroby Kolín

Volné pracovní místo Specialista kontroly výrobního procesu

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Kolínsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme Specialistu kontroly výrobního procesu.

Náplň práce:
Kontrola výrobního procesu

  • řízení výrobních abnormalit ve spolupráci s jednotlivými odděleními

Podpora výrobního systému

  • řízení výrobních sekvencí v návaznosti na logistické a výrobní limity

Příprava reportů pro management

  • výrobní plány
  • výrobní statistiky

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Zkušenosti v oblasti dispečinku výhodou
Komunikativní znalost anglického jazyka
Uživatelskou znalost práce na počítači (Word, Excel, Outlook)
Komunikativní osobnost, ochotu učit se nové věci
Ochota pracovat ve směnném provoze

Nabízíme

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Perspektivní zaměstnání
Odpovídající platové ohodnocení
Atraktivní systém firemních benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš životopis pomocí volby „odpovědět“ a do předmětu uveďte název pozice.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do dvou týdnů, znamená to, že jste nebyl/a vybrán/a do užšího výběrového řízení.