Volné pracovní místo  Specialista kvality – potravinářské zboží

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta - mezinárodní síť velkoobchodů se sídlem v Praze - hledáme vhodného kandidáta na pozici „Specialista kvality – potravinářské zboží“. Pracoviště: Praha 5.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • školení profesionálních zákazníků v oblasti HACCP, správné hygienické praxe, legislativy
  • poradenství/audit přímo v provozních zařízeních zákazníků
  • zavedení inovativních řešení HACCP a služeb pro zákazníky
  • spolupráce s marketingovým oddělením a velkoobchodními provozovnami při zavedení a propagace služeb (letáky, in store promotion atd..)
  • přednášky, prezentace na veřejnosti – hotelové školy, semináře, konference

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru potravinářství, hygieny a kvality v gastronomickém sektoru
  • min. 2-3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost AJ (slovem i písmem)
  • orientace v problematice potravinářských výrobků
  • praxi z oblasti kvality, hygieny potravin - výhodou (HACCP)
  • komunikativní osobnost se smyslem pro detail, zodpovědnost, časová flexibilita
  • PC znalosti - MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • řidič. průkaz sk. B.

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • nadstandardní roční bonus
  • systém vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost profesního růstu

Nástupní plat: cca. 30 - 40 tis. Kč

Nástup: dohodou.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".