Volné pracovní místo SPECIALISTA KVALITY (až 35.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
základní

Máte praxi na oddělení kvality? Rádi byste pracovali jako SPECIALISTA KVALITY v Jihomoravském regionu? Domluvíte se anglicky a hledáte pracovní příležitost u zaměstnavatele, který si cení dobře odvedené práce? Pak čtěte dále!

Zahraniční výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné pracovníky na pozici:

SPECIALISTA KVALITY (až 35.000,– Kč)

Náplň práce:

  • stanovení plánů zlepšení kvality, zavedení a udržení
  • vedení interních auditů
  • odstraňování závad ve výrobě souvisejících s kvalitou
  • starost o dodavatelské a zákaznické reklamace
  • koordinace týmu techniků kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenost v oblasti kvality
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů kvality (FMEA, PPAP, APQP, 8D …), ISO 9001
  • technické myšlení, samostatnost, odpovědnost, komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • dovolená navíc
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění, stravování a další

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.