Volné pracovní místo  Specialista lakování (od 35.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významný dodavatel dílů do automobilového průmyslu přijme do svého týmu Specialistu lakování!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za svěřený úsek lakování dílů
  • Zavádění nových postupů v rámci zefektivnění technologie
  • Dohled nad stávajícími postupy, řešení případných neshod v rámci kvality
  • Zodpovědnost za celkový proces lakování a finální kvalitu produktu
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Řešení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Min. 1 rok praxe na lakovně ve strojírenské firmě (ideálně automotive)
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně chemické, strojírenské zaměření
  • Zkušenosti se zaváděním změn v rámci technologických postupů
  • AJ na velmi dobré úrovni – denní komunikace, další jazyk výhodou
  • Orientace v procesu lakování
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení s možným progresem
  • Bohaté zaměstnanecké benefity
  • Stravování na pracovišti
  • Různé příspěvky a bonusy
  • Jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj
  • Termín nástupu: ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.