Volné pracovní místo Specialista lakování s AJ (nadstandardní mzda)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Významný dodavatel dílů do automobilového průmyslu přijme do svého týmu Specialistu lakování!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za svěřený úsek lakování dílů
  • Zavádění nových postupů v rámci zefektivnění technologie
  • Dohled nad stávajícími postupy, řešení případných neshod v rámci kvality
  • Zodpovědnost za celkový proces lakování a finální kvalitu produktu
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Řešení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Min. 1 rok praxe na lakovně ve strojírenské firmě (ideálně automotive)
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně chemické, strojírenské zaměření
  • Zkušenosti se zaváděním změn v rámci technologických postupů
  • AJ na velmi dobré úrovni – denní komunikace, další jazyk výhodou
  • Orientace v procesu lakování
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení s možným progresem
  • Bohaté zaměstnanecké benefity
  • Stravování na pracovišti
  • Různé příspěvky a bonusy
  • Jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!