Volné pracovní místo  Specialista logistiky (M/Ž) - pružná pracovní doba, nadstandardní mzda!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Do prosperující společnosti hledáme nové posily na pozici specialisty logistiky, který nám pomůže zajistit plynulý pohyb našich produktů od místa výroby až k zákazníkům.

Co Vám nabízíme?

  • Přátelský tým.
  • Jednosměnný provoz.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Pravidelné navyšování mzdy.
  • Práce ve stabilní nadnárodní společnosti.
  • Příspěvěk na penzijní připojištění.
  • Příspěvěk na dovolenou.

Náplň Vaší práce:

  • Znalost a ověřování logistických specifikací přidělených zákazníků.
  • Kontrola a zadávání objednávek zákazníků.
  • Analýza odchylek mezi kótovanými objemy a přijatými objednávkami.
  • Spolupráce se skladem a plánování pro zajištění včasných dodávek.
  • Zajišťování potřebných celních dokumentů.
  • Evidovat příjem materiálu a transakce ve skladu.
  • Zastupovat plánování a operativní nákup.

Naše požadavky:

  • 3 až 5 let praxe na obdobné pozici.
  • Znalost SAP, Microsoft Office.
  • Schopnost snadno se rozhodovat.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace).
  • Výhodou znalost LEAN výroby (VSM, 5S, SMED).

Buďte součástí našeho týmu a společně dosáhneme skvělých výsledků. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!