Volné pracovní místo  Specialista na řízení výkonu a vývoj dodavatelů - Plzeňsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • měření a řízení výkonu dodavatele včetně hodnocení APQP (pokročilé plánování jakosti výrobku)
  • plánování a provádění auditů procesu podle VDA 6.3
  • klasifikace dodavatelů podle analýzy jejich schopností
  • vyhodnocování schopnosti stávajících i nových dodavatelů
  • plánování příprava realizace a konečná úprava analýz kvality nových dodavatelů
  • zlepšování procesů konstrukce výroby i dodávky pro nové i stávající výrobky
  • trvalý rozvoj dodavatelů udržení a zlepšení vyspělosti a pochopení specifických požadavků a procesů společnosti
  • systematická nápravná a zlepšující opatření a dalekosáhlé kontroly účinnosti jak u stávajících tak u nových dodavatelů

Požadujeme:
  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá znalost AJ (slovem i písmem) podmínkou
  • organizační a komunikativní schopnosti spolehlivost časová flexibilita
  • praxi v oblasti vývoje dodavatelů v průmyslovém podniku
  • znalost norem VDA 63 ISO TS 16948 APQP použijte odpovědní formulář
  • ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění v perspektivní společnosti
  • kvalitní pracovní podmínky
  • velmi dobré finanční ohodnocení dle kvalit uchazeče a praxe
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávací programy
  • nástup ihned

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte požadované zkušenosti a praxi? Zašlete nám Váš životopis v českém i anglickém jazyce pomocí volby "odpovědět".