Volné pracovní místo Specialista na skladové hospodářství

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • vedení interního skladu, vč. vedení personálu
  • vedení vnitropodnikového systému hospodaření se zbožím
  • vydávání zboží pro výrobu a jeho zpětné naskladňování
  • udržování pořádku a čistoty ve skladu
  • naskladňování a vyskladňování zboží z externího skladu
  • logistika, expedice hotových výrobků
  • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Nabídka:

  • platové ohodnocení cca. 150 Kč/hod.
  • příplatky za odpolední a noční směnu
  • stravenky

Požadavky:

  • min. SŠ, SOU
  • znalost německého jazyka
  • praxe výhodou
  • PC znalosti: uživatelská znalost

Těšíme se na Vaše reakce.

Pro našeho klienta, Vašeho budoucího zaměstnavatele, poptáváme kandidáta na volnou pracovní pozici „Specialista skladového hospodářství“.

Vaší hlavní pracovní činností bude převzít zodpovědnost za celý chod skladu a administrativy s tím spojené.

Požadujeme

https:// poslat email