Volné pracovní místo  Specialista náboru s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Rozšiřujeme tým!

Pro naši pobočku v Olomouci hledáme kolegu či kolegyni, a to na pozici Specialista náboru.

Splňujete-li níže uvedené požadavky, zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • vyhledávání kandidátů přiděleným firmám
  • vedení výběrových pohovorů
  • řešení náborových potřeb firem
  • organizace pohovorů, účast na jednáních
  • administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na velmi dobré úrovni
  • nutné obchodní zkušenosti
  • praxe v HR velkou výhodou
  • komunikativnost, logické myšlení
  • ŘP sk. B nutný

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení (fix, provize)
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvky na volný čas, kulturu, sport
  • občerstvení na pracovišti, stravenky
  • příspěvky na dovolenou
  • jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Olomouc
  • termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.