Volné pracovní místo  SPECIALISTA NÁKUPU | AUTOMOTIVE | 40 - 50 000 KČ/MĚSÍC

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-30-221839. Máte praxi v nákupu ve výrobní firmě a chcete se posunout zase o kus dál? Zahraniční subdodavatel, vyrábějící elektrické rotační a elektronické součástky, hledá do svého týmu zodpovědného a samostatného kolegu na pozici:<br/>
<br/>SPECIALISTA NÁKUPU<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> aktivní vyhledávání a oslovování nových dodavatelů v České republice a Evropě</li>
<li> příprava cenových nabídek</li>
<li> monitoring trhu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> TECHNICKÉ vzdělání SŠ/VŠ</li>
<li> pracovní zkušenost z nákupu nutností (automotive výhodou)</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> čtení technické dokumentace</li>
<li> ochota cestovat </li>
<li> silné komunikační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat</li>
<li> kariérní růst</li>
<li> možnost školení v mateřském závodě v zahraničí</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> sick days</li>
</ul>