Volné pracovní místo  SPECIALISTA NÁKUPU MATERIÁLU A VYBAVENÍ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA NÁKUPU MATERIÁLU A VYBAVENÍ.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> nákup materiálu a vybavení dle zadání</li>
<li> denní komunikace s dodavateli</li>
<li> denní komunikace s ostatními odděleními</li>
<li> podpora pravidelných dodávek </li>
<li> vyhledávání potenciálních dodavatelů</li>
<li> tvorba a správa nákupních pohledávek</li>
<li> příslušná administrativa</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání ekonomického směru</li>
<li> velmi dobrá znalost anglického jazyka (denní využití)</li>
<li> praxe na obdobné pozici velkou výhodou</li>
<li> prezentační schopnosti</li>
<li> zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou</li>
<li> zkušenost se SAP výhodou</li>
<li> dobrá znalost MS Office</li>
<li> ochota učit se novým věcem</li>
<li> flexibilita </li>
<li> řidičský průkaz skupiny “B”</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní zaměstnání</li>
<li> motivující platové ohodnocení</li>
<li> možnost vzdělávání</li>
<li> odborný a kariérní růst</li>
<li> další benefity</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".