Volné pracovní místo  Specialista nákupu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná nadnárodní výrobní společnost působící v oblasti spotřebního zboží hledá do svého profesionálního týmu vhodné a mimořádně schopné kandidáty/ky na pozici "Specialista nákupu"

Náplň práce:
  • aktivní podílení se na nákupu propagačních materiálů pro celou společnost
  • koordinace nákupu s globální nákupní organizací vč. komunikace v anglickém jazyce
  • spolupráce na promočních aktivitách s uplatněním propagačních materiálů
  • spolupráce s odd. kvality při schvalování propagačních materiálů
  • příprava podkladů pro jednání s právním odd. a brand manažerem
  • aktualizace databází propagačních materiálů a dodavatelů
  • vyhledávání nových příležitostí v rámci ČR/SR i dalších zemí
  • příprava podkladů a zpracování analýz k hodnocení dodavatelů
  • zpracování analýz trendů nabídek, zajištění informací o novinkách trhu, návrhy možných úspor
  • organizace výběrových řízení a jejich vyhodnocení
  • příprava objednávek v SAPu, kontrola faktur, příprava datasheetů
  • evidence svěřených akcí, archivace příslušných dokumentů
  • příprava podkladů pro harmonizaci

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nejméně 2 roky praxe v oblasti zajišťování propagačních a reklamních materiálů
  • spolupráci s agenturami
  • znalost postupů zpracování grafických návrhů a tiskových technik
  • velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • schopnost vyjednávat
  • schopnost práce v týmu
  • samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, vstřícnost
  • aktivní AJ slovem i písmem
  • znalost práce na PC (MS Office - Excel, SAP)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání
  • osobní profesní růst
  • firemní vzdělávání (angličtina)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • stravenky
  • interní prodeje výrobků
  • vitality programy, slevy na sportovní vyžití,..

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha 8
Mzda: velmi dobré finanční ohodnocení + nadstandardní benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".