Volné pracovní místo  SPECIALISTA NÁKUPU

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho TOP klienta, jednoho z největších hráčů na trhu, hledáme vhodné kanidáty na pozici SPECIALISTA NÁKUPU se znalosti AJ a NJ.<br/>
<br/>Lokalita: středočeský kraj<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Aktivní akvizice nových dodavatelů </li>
<li> Komunikace s dodavateli na stávajících projektech</li>
<li> Optimalizace současných obchodních podmínek</li>
<li> Spolupráce na rozvoji dodavatelských vztahů</li>
<li> Spolupráce s odděleními napříč společností</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ ekonomického směru </li>
<li> Vynikající znalost NJ a komunikativní AJ (nebo opačně)</li>
<li> Min. 2 roky zkušeností z oblasti nákupu </li>
<li> Vyjednávací a rozhodovací schopnosti</li>
<li> Schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí, reagovat na stresové situace </li>
<li> Ochota pracovat na mezinárodních projektech</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zázemí silné nadnárodní společnosti </li>
<li> Podporu profesního a osobního růstu </li>
<li> Práci s nejmodernějšími technologiemi v oblasti automotive </li>
<li> Prostor pro mezinárodní kariéru</li>
<li> Bohatý balíček benefitů (vzdělávací kurzy, zdravotnická péče, slevy na firemní produkty, příspěvky na sportovní/ kulturní vyžití, příspěvek na pojištění atd.)</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".