Volné pracovní místo SPECIALISTA NÁSTROJAŘ, Českobudějovicko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
jihočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
18000 - 25000 Kč/měs

Ref. č.: 7–21–162901. Náš klient sídlící na Českobudějovicku Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Nástrojař.

Náplň práce:
  • zajištění odborné nástrojařské práce
  • ověřování a úprava nástrojů
  • sestavovávní přesných nástrojů a forem
  • detekce závad
  • údržba vybavení

Požadujeme

  • vyučen v technickém oboru (ideálně nástrojař)
  • praxe na pozici nástrojaře ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • technické myšlení
  • samostatnost
  • zručnost
  • nástup ihned

Nabízíme

  • mzda 18 000 – 25 000 Kč/měsíc
  • stabilní zázemí
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • jednosměnný provoz
  • 5. týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • možnost dalšího rozvoje