Volné pracovní místo  Specialista povrchových úprav (od 21.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Do mezinárodního týmu výrobní společnosti hledáme anglicky mluvícího chemika/technika, který má zkušenosti s povrchovou úpravou výrobků a prací na lince. Zařaďte se do výběrového řízení, stačí nám jen zaslat Váš životopis!

Náplň práce:

  • obsluha výrobní linky pro povrchovou úpravu
  • pravidelná kontrola linky, mechanická údržba, kontrola kvality výrobků na lince
  • provádění úkonů souvisejících s chemickými procesy

Požadujeme

  • SŠ chemického/technického směru
  • znalost chemie a praxe v povrchových úpravách
  • mírně pokročilá angličtina
  • šikovné ruce, fyzická zdatnost

Nabízíme

  • moderní prostředí
  • přátelský tým
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • využití angličtiny a zdokonalování se v ní
  • příspěvky na stravování
  • poukázky na volný čas
  • práce na HPP
  • pracoviště: Prostějov
  • nástup možný ihnedChcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis!