Volné pracovní místo  Specialista pro rozvoj dodavatelů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro naše oddělení Útvar řízení a kvality jakosti hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.
Pracovní náplň

Audity dodavatelů a pravidelné hodnocení dodavatelů
Zpracování dokumentace fáze Start-Up kvalitativní plán dodávek
Schvalování výrobků včetně schvalování výroby prvního kusu u dodavatelů
Rozvoj dodavatelů

Požadujeme

VŠ nebo SŠ technického směru
praxe v oboru Supplier Quality Assurance min. 2 roky výhodou
znalost systému řízení jakosti dle EN ISO 9001 kurz interního auditora dle ISO 19000 znalost a orientace v technické dokumentaci výhodou
výhodou jsou specializované kurzy v oblasti řízení jakosti (např. statistické metody Six Sigma)
práce na PC MS Office SAP
znalost AJ na velmi dobré úrovni
ochotu cestovat

Nabízíme

dobře placenou práci
zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace
zaměstnanecké výhody včetně životního pojištění

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".