Volné pracovní místo  SPECIALISTA PRO SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY, Brno - možnost získat zaměstnání v mezinárodní bankovní společnósti

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Napadlo Vás někdy pracovat pro banku, ale neměli jste odvahu se přihlásit, protože nemáte zkušenosti s bankovnictvím? Komunikujete rádi s lidmi? Chtěli byste v profesním životě něčeho dosáhnout?

Máme pro Vás možnost, jak to udělat.

Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme pracovníky/ce na pozici

SPECIALISTA PRO SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY

Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro zkušené kandidáty, kteří by chtěli odstartovat svou kariéru v mezinárodní bance.

Vaším úkolem bude:
  • nabízet spotřebitelské úvěry, splátkový prodej a služby potenciálním nebo současným klientům banky na obchodním místě
  • poskytovat klientům potřebné informace
  • prodávat úvěry a prodej na splátky na základě osobního plánu
  • vyřizovat příslušnou administrativu

Místem výkonu práce je Brno.

Požadujeme

  • výborné komunikační dovednosti a prodejní dovednosti
  • dynamická osobnost
  • prozákaznický přístup
  • schopnost pracovat na počítači
  • profesionalitu
  • časovou flexibilitu - ochotu pracovat v cyklu krátký-dlouhý týden-11hodin/směna

Nabízíme

  • možnost zajímavého finančního ohodnocení, které se skládá z FIXNÍHO PLATU A PROVIZNÍ ČÁSTI
  • zaměstnání formou HPP NA DOBU NEURČITOU
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího karierního růstu
  • možnost dalšího vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".