Volné pracovní místo  Specialista pro zabezpečení – výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte znalosti v oblasti zabezpečovacích systémů? Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti automobilového průmyslu, hledáme posilu do týmu, který má na starosti zabezpečení podniku. <br/>
<br/>Vaše náplň práce bude: <ul>
<li> Nastavení procesů zabezpečení</li>
<li> Spolupráce na zabezpečení několika závodů v ČR a SR</li>
<li> Nastavení monitorovacích systémů</li>
<li> Analýza bezpečnostních opatření</li>
<li> Provádění preventivních kontrol a prověřování podezření</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme: <ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> Znalosti z oblasti bezpečnosti a zabezpečení</li>
<li> Nj nebo Aj na mírně pokročilé úrovni (ochota učit se)</li>
<li> MS Office</li>
<li> ŘP sk. B, ochota cestovat po ČR a SR</li>
<li> Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme: <ul>
<li> Plat 30 – 40 000 Kč/měs.</li>
<li> 13. mzda, 5 týdnů dovolené</li>
<li> Práci ve stabilní nadnárodní společnosti</li>
<li> Vzdělávání, jazykové kurzy</li>
<li> Pružná pracovní doba a další benefity</li>
<li> podpora při relokaci</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".