Volné pracovní místo SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE (JUNIOR) (20.000 - 25.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Praha jih
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Máte zkušenosti s tvorbou technické dokumentace v 3D prostředí a ukončené SŠ vzdělání technického směru?

Pak hledáme právě Vás na pozici „Specialista technické dokumentace (junior)"

  • vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace z 3D dat
  • správa 3D zákaznických dat (automotive)
  • detailní analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel
  • vytvoření dokumentace a prezentačních materiálů jednotlivých komponentů vozidel
  • odpovědnost za změnové řízení technické dokumentace
  • úzká spolupráce s oddělením kvality
  • odpovědnost za dodržení kvality a termínů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (školní praxe výhodou – studentské projekty/práce, automobilový průmysl)
  • znalost 2D/3D metod v 3D prostředí, CATIA výhodou
  • ochota učit se
  • zapálení pro automotive
  • spolehlivost, preciznost, samostatnost, stabilita

Nabízíme

  • zajímavá práce u společnosti s bohatou tradicí
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • vysoká míra samostatnosti a možnost realizace
  • zvýhodněné tarify na volání a další.
  • pružná pracovní doba
  • denní kontakt s novinkami v automobilovém průmyslu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

Lokalita: Praha – jih

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK PRÁVNÍ ADMINISTRATIVY
Kontrola jednotlivých spisů ve vymáhacím systému Psaní přihlášek do insolvenčních řízení, psaní návrhů na exekuci aj. Příprava podkladů pro soudní řízení Odborné posouzení případů, spolupráce s advokátní kancelář Související admin ...
EOS KSI Česká republika, s.r.o. Novodvorská 994, Praha 4 - Braník Plný úvazek
dnes
Organizační činnost - nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
včera
Nabídka práce z domova nebo Vaší kanceláře.- aktualní !
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Zbyněk Soják ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Vedlejší činnost vedená z domova. Příjem 8-12 tis./měs.
Pracovní náplň: - maloobchod/ klientský servis - rozvoj firmy - organizace obchodu
Petra Kotková celá ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Vedlejší činnost z domova
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost.
Lukáš Duchek ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabídka práce z domu nebo Vaší kanceláře.
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost.
Vladimír Fikáček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády